Advertisements
Home / Alb / Po ecte në gjumë, vajza 5-vjeçare për pak sa nuk bie nga kati i 11-të

Po ecte në gjumë, vajza 5-vjeçare për pak sa nuk bie nga kati i 11-të

Babai i vajzës, Decha Sookplum, 43 vjeç, e mori vajzën e tij pesëvjeçare në një mbrëmje të shkollës së mesme në Pattaya, Tajlandë dhe qëndroi një natë në një hotel, transmeton lajmi.net.

Pamjet nga orët e hershme të mëngjesit të së dielës tregojnë vajzën, e cila u emërua vetëm si A, e veshur me një këmishë portokalli dhe pantallona të shkurtra që dilte nga dhoma e saj në katin e dymbëdhjetë ndërsa babai po flinte.

Më pas, ajo shkon në drejtim të ballkonit, duke u ngjitur në hekurat e tij ndërsa bënte atentat të kërcente poshtë.

VAZHDIM

Advertisements

Check Also

Njihuni me 10 sëmundjet më të “dhimbshme” të njeriut

Guri në veshka dhe dhimbje koke, por jo vetëm. Këtu është lista e gjendjeve më …

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.